טפט לסלון

כדי לברר האם לחלל הסלון יתאים יותר טפט או צבע לצורך העניין חשוב להתייחס לסגנון העיצוב השולט בחדר המגורים בכלל ובפרט בשאר החללים שאליו הסלון מתחבר. באופן כללי העיצוב בבית לא חייב להיות אחיד ברובו אולם עליו ליצור הרמוניה כללית. הקירות כמובן שמהווים אלמנט מרכזי ומכריע בתחושה ובאווירה שהבית מעניק. כמו הרצפה, הקירות הם אלמנטים מאד בסיסיים וטריוויאליים ודווקא בשל כך נהוג לעיתים שלא להקדיש להם את מלוא תשומת הלב הנדרשת.

התאמת סגנון הטפט לעיצוב הדומיננטי של חדר המגורים והבית

בדיוק לשם כך החלטנו להציג בפניכם את היתרונות הרבים והמגוונים שניתן להשיג באמצעות הדבקת טפטים על קירות הסלון. יש לברר תחילה מהו סוג הטפט שיוכל להתאים ביותר לסגנון העיצוב של הסלון ובפרט לעיצוב של הרהיטים הדומיננטיים והמרכזיים ביותר שבו. כיום אין שום בעיה להתאים את סוג הטפט לקירות הסלון לעיצוב הכללי של הסלון והבית בשלמותו. זאת מהסיבה הפשוטה שישנו מגוון עצום וכמעט אינסופי של דוגמאות, סגנונות, תבניות, טקסטורות וכן הלאה, שבהם מגיעים הטפטים של היום.

התפתחות ניכרת בעולם הטפטים

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות הולכת וגוברת לא רק בעיצוב הפנים של בתים אלא גם בעצוב הקירות. זאת ניכר במגוון הרחב של טפטים שמוצעים בשוק. אם בעבר מרבית הטפטים הגיעו עם תבנית אחידה שבדרך כלל כללה פרחים וכדומה, הרי שכיום ניתן ליצור כל אווירה שהיא באמצעות טפטים. המגוון האדיר של הדגמים והסגנונות מאפשר גמישות ברמה החזותית ובכלל עשויה לשדרג את הנראות של הבית והאווירה השולטת בו. כדאי להעמיק בנושא על מנת להגיע אל החלטה מתאימה ונכונה.

הדבקה של טפטים

חשוב להדגיש כי התקנה או הדבקה של טפטים נושאת בחשיבות מכרעת לגבי כושר עמידותו של הטפט ואיכות ההדבקה משפיעה גם על התוצאה הסופית מטבע הדברים. כמו בכל תחום אחר בענף השיפוצים והבנייה, גם כאן חשוב לפנות אל בעל מקצוע מומחה ומיומן בענף של הדבקות טפטים על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר בסוף התהליך. ההדבקה היא פשוטה בעיקרה ומחייבת בסך הכול כמה כלים מקצועיים וידיים מיומנות.