פינות אוכל

פינת אוכל זכוכית

פינות האוכל תופסות מקום של כבוד בבית הישראלי שכן הן משמשות אותנו לאירוח החברים ובני המשפחה הקרובים בסופי שבוע ובחגים. בנוסף, בחלק מהבתים עושים שימוש בפינת האוכל גם ביומיום, כאשר כל המשפחה יושבת אחד לצד השני לארוחת ערב נחמד בה האווירה רגועה ומאפשרת תקשורת אמיתית אחד עם השני. כחלק מהיותנו בוחרים לעצב את הבית בסגנון מודרני המאופיין בשילוב של חומרי גלם נקיים, קווים חדים וברורים, קלאסיות ויוקרה, יותר ויותר אנשים בוחרים בפינת אוכל עשויה זכוכית המשתלבת באופן מושלם גם עם חומרי גלם אחרים דוגמת מתכת או אפילו עץ. ניתן למשל לבחור בשולחן זכוכית שרגליו עשויות מעץ מלא מה שמעניק לשולחן מראה יוקרתי ואיכותי במיוחד.

 

פינת אוכל מזכוכית - מראה יוקרתי ואקסלוסיבי

פינת אוכל עשויה זכוכית מעניקה לבית מראה יוקרתי במיוחד. יש משהו מיוחד בזכוכית השקופה הזו שמשאיר את החלל נקי ולא עמוס, כאילו ואין בכלל שולחן שממוקם שם. ניתן לבחור בין שולחן זכוכית מעוגל, אליפטי או מלבני בגדלים שונים ומגוונים, בהתאם לחלל שברשותכם ולצרכי האירוח שלכם. ככל שהזכוכית אותה אנו בוחרים עבה יותר, כך השולחן חזק ועומד בכל סוגי העומסים. בנוסף, הזכוכית מעניקה לחדר בו השולחן ממוקם סוג של מרחב שקשה להסביר במילים.

 

יתרונות של בחירת פינת אוכל זכוכית

1. משתלבת נפלא בכל סגנון עיצובי במיוחד עם בית המעוצב בסגנון מודרני מובהק.

2. מעניקה מראה נקי המספק אווירה יוקרתית ורגועה.

3. קל מאוד לנקות שולחן עשוי מזכוכית איכותית.

4. ניתן לשלב את שולחן הזכוכית עם שלל אלמנטים עיצוביים בולטים בין אם שטיח, תמונות או חפצי אמנות שכן, לזכוכית תכונה של ניטרליות.

 

יש סוגים שונים של שולחנות עשויים זכוכית והיתרון הוא שניתן לשלב איתם כמעט כל סוג של כיסאות. בנוסף, הזכוכית השקופה מאפשרת לראות כל דבר דרכה ולכן אם יש לנו רצפה מיוחדת כמו למשל פרקט עשוי עץ מלא או רצפת שיש יוקרתית, ניתן לראותם דרך השולחן. פינת אוכל מזכוכית היא בחירה מושלמת למי שמעוניין להשקיע בעיצוב החלל ולהעניק לו טאצ׳ אחר, ייחודי ויוקרתי.