על חדרי ילדים מעץ מלא

כהורים אנחנו עושים הכל כשדי ליצור לילדינו את הילדות המושלמת. אנחנו משקיעים בצעצועים, בגדים, סביבה טובה, חינוך הולם ויותר מהכל אמונים על יצירת מרחב נעים ומיטיב עבורם. המרחב שבו יגדלו ילדינו הא בעל משמעות רבה ולמען הסר ספק נסביר כי אין הכוונה היא למרחב גדול וחרב ידיים אלא למרחב מאפשר. מרחב מאשר אינו חייב להיות משופע בצעצועים החדישים ביותר, אלא להיות מקום מזמין ונעים שבו יכולים הילדים ליהנות מהצעצועים שלהם, לשחק, לנוח או סתם להיות עם עצמם.

לא בהכרח יקר

משום שהורים רבים סבורים שעיצוב מרחב לילדים שיהיה נעים ומזין מחייב הוצאה כספית גבוהה, חשוב להדגיש כי במקרה הזה עדיף מעט איכותי על פני הרבה נטול איכות. עיצוב חדר הילדים נוגע בראש ובראשונה בריהוט שנבחר עבורם. ריהוט איכותי הוא בדרך כלל כזה שעשוי על טהרת העץ המלא, ורצוי כמובן צבוע בחומרים טבעיים שימנעו שאיפת אדי צבע רעילים. חדרי ילדים מעץ מלא מוצעים כיום במגוון סגנונות ועיצובים וההמלצה היא לבחור צבעים בעלי אופי ניטרלי.

משתלם

צבעים רכים ונעימים יאפשרו לכם לשלב שטיח נאה, וילון קסום או תמונות צבעוניות וכך ליצור סביבה שתשתנה יחד עם הילד ככל שיגדל. בבחירת חדרי ילדים מעץ מלא נעדיף ליצור הרמוניה בין השולחן לארון ולמיטה, וכך ליצור קו עיצובי שיבויל את כל החדר. מעבר להיותם בעלי איכות גבוהה במרבית המקרים רהיטי עץ גם מחברים את הילדים למשהו שורשי וטבעי. הם מייצרים תחושה של חום בחדר ומאפשרים לילדים לחוש את המגע הנעים שלהם.

נגישות

מעבר לכך ניתן לחדש אותם בקלות רבה ואף לצבוע אותם במשך השנים וכך ליצור אפקט שונה לחלוטין. מהצבעים הרכים של הינקות ניתן לעבור לצבעים עזים וחיים יותר של גיל הילדות וכן הלאה. כדי לאפשר לילדים לשחק בקלות עם הצעצועים ניתן להציב בחדר כוורת גדולה ומודולרית שבה יונחו כל הצעצועים והספרים, דבר שגם יחסוך מקום ולכן הוא מומלץ בעיקר בחללים קטנים. השקעה ברהיטי עץ איכותיים תתברר כמשתלמת מפני שהם עתידים להחזיק מעמד זמן רב יותר לעומת ריהוט אחר ומכאן היעילות הרבה שלהם.