וילונות ביתיים להסתרה של פגמים בבית

זיהתם בקיר סדק בולט המכער אותו ואת המראה הכללי של הבית? מצאתם רטיבות בולטת לעין? החלון הישן שקניתם לפני 15 שנים כבר מיושן ומאוס? ברור לנו שהבית זה המקום החשוב לנו ביותר, לאור העובדה שאנו מבלים בו שעות רבות ומשתדלים לקיים בו תחושת נוחות מרבית, לטובות שהות נעימה. אולם לעיתים מתגלים פגמים מסוימים שבהם אנו מעוניינים לטפל. במקרים כאלו, קיים פתרון פשוט – הסתרת הפגם והשבת המראה הנקי והתקין. וילונות הם כבר מזמן לא פריט ישן וארכאי. בשנים האחרונות חוזרים הוילונות לאופנה ובגדול: מבחר סוגים בשלל סגנונות ממתינים לכם בשוק הוילונות, ההולך ומתפתח מחודש לחודש.

מבחר צבעים וסגנונות של וילונותבחירת וילון מתאים לבית

במידה שהחלטתם כי אתם מעוניינים להסתיר פגם כלשהו בבית על-ידי וילון, רצוי לבחור את הוילון המסוים שיתאים לאופי העיצובי של הבית, כמו גם לכיסוי הפגם המסוים. בתחילה, יהיה עליכם להחליט על המטרה לשמה תרכשו וילון; או-אז תקבלו החלטה לגבי סוג הוילון המתאים ביותר. למשל, אם הפגם ממוקם בחלק הקיר התחתון, נראה שוילון ארון עשוי להתאים, כי הוא מכסה את הקיר לכל אורכו. באם הפגם מצוי בחלון, הרי שיהיה צורך בוילון רחב דיו, להסתרת הפגם. ייתכן שתרצו וילון עבה שיוכל להסתיר את אור השמש, או שתסתפקו בוילון דק. אולי ישנה משמעות עבורכם לכיוון פתיחת החלון. על שאלות אלו רצוי להשיב טרם הרכישה.


מגוון רחב של וילונות

וילונות באים במבחר סגנונות, צבעים ודגמים ולאחר שהוחלט על המטרה וסוג הוילון, זה הזמן המתאים לחשוב על מראה החדר הכללי בו אתם חושקים. בסופו של דבר, הוילונות שבחדר משפיעים משמעותית על המרה הכולל; מסיבה זו יש להתאימם לשאר הפריטים והריהוט, על מנת להימנע מחוסר הרמוניה בחלל. רצוי לבחור וילון המסוגנן בהתאם לסגנון הנוכחי של החדר.

וילון לחדר ילדים של בנים / נערים


וילון לחדר ילדים של בנות ונערות


התייעצות עם איש מקצוע

במידה שאינם בטוחים בהחלטתכם או בנכונות השיקולים לרכישה, או במידה שיש לכם שאלות בנוגע להסתרת הפגמים, תוכלו להיוועץ עם אנשי מקצוע שיכוונו אתכם ויסייעו לכם לאתר את הוילון המושלם לחדר ולבית. גם במידה שאתם מכירים את עצמכם היטב ויודעים מה אתם צריכים, לא יזיק לשמוע חוות דעת שנייה של מקצוען. מומחה וילונות ידע להתאים עבורכם את סוג החומר מהם עשויים הוילונות ואף את המידות המתאימות. אין טעם להתבייש, וכדאי ליצור קשר עם המקצוען עליו את סומכים שידע להשיב לכם על כל השאלות החשובות.

תמונה של וילון רשת לבית בצבע לבן