כל מה שצריך לדעת על דלתות פנים

נכון להיום, דלתות סטנדרטיות הופכות להיות פחות ופחות בשימוש כאשר את מקומן תופסות הדלתות המעוצבות והמתחכמות ההופכות המתאימות לעיצוב הכללי של הבית והופכות אותו להרבה יותר נעים ונוח. דלתות מעוצבות ומתוחכמות הן דלתות העשויות מחומרים איכותיים ומעוצבות ברמה גבוהה מאוד תוך שימת דגש על הנוחות שבשימוש כמו השקט שבהזזת הדלת, הקלות שלה תפעול של הדלת והפרטיות שהיא אמורה להעניק לחדר שבו היא ממוקמת.

שימושים של דלתות פנים

דלתות פנים בבית משמשות בעיקר להוות חוצץ בין החדרים השונים בבית. מרבית בעלי הבתים והמעצבים היום שמים דגש מיוחד על הפרטיות של בני הבית ולכן מחשיבים את הדלת כפריט חשוב מאוד בעל השפעה על האווירה הכללית בבית. הצורך מדלתות הפנים הוא לא רק לבודד אקוסטית אלא גם להיות עמידות בפני לחות במקרה ומדובר בחדר האמבטיה ולשמש כפירט עיצובי לכל דבר אשר יתרום לעיצוב הכללי של הבית.

סוגי דלתות

נכון להיום ניתן למצוא סוגים שונים של דלתות פנים ובהן דלתות העשויות מחומרים שונים כמו מעץ מלא או מפורניר, דלתות זכוכית, דלתות משולבות עץ וזכוכית יחד, דלתות העשויות ממתכת מסוגים שונים ועוד. נוסף על החומרים מהם עשויות הדלתות ניתן למצוא גם עיצובים מתוחכמים של דלתות כמו דלתות הזזה, דלתות מתקפלות והדלתות הסטנדרטיות. בנוסף, סוגים שונים של דלתות מתאפיינים בתוספות שונות על הדלת כמו פסים אטומים מגומי המאפשרים את השקט במהלך הזזת הדלתות ועוד.

דלתות פנים מעוצבות

מאחר ומרבית דלתות הפנים מהוות פריטים עיצוביים לכל דבר, דלתות פנים מעוצבות מאוד נפוצות. דלתות פנים מעוצבות הן לרוב דלתות בעלות קווים עיצוביים מודרניים המתאפיינים באיפוק וסגנון קר ולקלאסי. בנוסף, ניתן להבחין באלמנטים שונים המתווספים לדלתות כמו זכוכית המשולבת בחלק העליון של הדלת, לבידים המעניקים לדלת מראה עיצובי מיוחד, ציפויים שונים ומתוחכמים ההופכים אה הדלת למעוצבת ויפה ודמוי עצים המדגישים את היופי שבצבע העץ.

בין אם הבחירה היא בדלתות פנים מעוצבות ובין א בדלתות סטנדרטיות, הבחירה של הדלת צריכה להיות מבוצעת בהתאם לטעם האישי ולעיצוב הכללי של הבית.