ארונות הזזה

בשנים האחרונות ארונות הזזה תפסו מקום של כבוד בחללים השונים בבית הן בשל היותם עונים על צורך פונקציונלי בצורה מושלמת והן בשל העובדה שהם משתלבים מבחינה עיצובית בתוך החדר.

 

ארונות הזזה - יתרונות

* עיצובים מרשימים - בעקבות העובדה שהתהליכים העיצוביים השתנו פלאים והוכנסו מגוון של חומרי איכותיים כמו עץ מלא, פורמייקה, זכוכית ניתן ליצור ארונות ברמת גימור גבוהה בשלל עיצובים ודקורציות. לחדרי הילדים למשל ניתן לשלב דמויות וציורים על ארון ההזזה עצמו, בחדר השינה ניתן לבחור בין ארונות הזזה לבנים נקיים על קו מודרני, ארונות הזזה מעץ מלא על קו כפרי ועוד. לארונות ההזזה יש נוכחות והם מעניקים לחלל מראה קלאסי, נקי ויוקרתי.

* מאפשרים ניצול מקסימלי של החלל - בשונה מארונות להם דלתות אשר נפתחות כלפי חוץ ופחות מתאימים להתקנה בחדרים המאופיינים במרחב קטן, ארונות הזזה אינם תופסים כמעט מקום בחדר, אלא מתלבשים ישירות על הקיר. מסיבה זו, ניתן לשלבם בחדרים קטנים וגדולים כאחד מבלי שיפריעו למעבר שלנו או יהיו קרובים מדי לרהיטים אחרים כמו המיטה, השידות או שולחן הכתיבה.

* תכנון מושלם לכל פריט - ארונות הזזה אותם מייצרים היום אפשר לייצר בהתאמה אישית לפי צורכי הלקוח. למה זה טוב? אם אתם אנשי עסקים שנוסעים אחת לשבוע לחו״ל לפגישות עסקים, וודאי הארון שלכם עמוס בחליפות, עניבות, חגורות ושאר אביזרים אלגנטיים. לעומת זאת, אם כל מה שמעניין אתכם זה ליסוע בחופשות החגים לספורט אתגרי בהרים, וודאי ציוד חורף וסקי תופסים לכם חלק ניכר מהארון. זו הסיבה, שתוכלו לרכוש ארון הזזה בהתאמה אישית, מה שיאפשר לכם התנהלות נוחה עם הבגדים והאביזרים השונים. כך תוכלו לבקש שמרבית הארון יעוצב במקום שמיועד לתלייה או לחלופין משולב עם מדפים ומגירות.

 

לסיכום, ארונות הזזה מאפשרים לנו למקסם את החלל הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. הם יפים, איכותיים ומגיעים ברמת גימור מושלמת המוסיפה פן עיצובי ייחודי לכל חדר אותו אתם מעצבים. ניתן גם לשלב עם הארון מראה שתאפשר לכם להתכונן כראוי, מגירת נעליים בתחתית הארון ועוד שלל אפשרויות נוחות.